MECRALARIMIZ
İstanbul - Akbatı AVYM
Akbatı AVYM Hakkında
İstanbul - Akbatı AVYM

İstanbul - Akbatı AVYM

EKRAN ZİYARETÇİ
SAYISI
MECRA
NOKTALARI
31 ad
12.000.000 kişi/yıl
3 Melez pano, 31 plazma, 1 dış cephe LED ekran, 3 statik pano, 2 otopark girişi
Hipermarket Girişi, Food Court, Festival Alanı Girişi, Fountain Court önü, Çocuk Bahçesi önü, A1 Girişi Asansör yanı,Açık Stand yeri, Hipermarket Girişi Dış Cephe LED ekran .

A+, A ve B+ müşteri profiliyle Akbatı AVYM, İstanbul Batı yakasının yükselen değeri olarak bölgenin sosyo ekonomik yapısına değer kattı. Ziyaretçi sayısı yıllık ortalama 8.000 kişidir. Akbatı AVYM, toplam 200’e yakın mağaza, 9 Cinemaximum sinema salonu, dinlenme ve buluşma adresi olan özel tasarımlı alanlar, çocuk oyun ve eğitim alanları ile 3.000 araçlık otoparkın yanı sıra dünya mutfaklarını buluşturan Restaurantlar Meydanı bulunmaktadır.

Akbatı AVYM'de bulunan mağazalardan birkaçı;

Arçelik, Altınbaş, Atasay, Avea, Beymen Store, Boyner, Burger King, D&R, Dükkan Burger, Gap, Hugo Boss,H&M, Jolly Tour, Koçtaş, Lc Waikiki, Marks&Spencer, Mc Donalds, New Balance, Nike, Remiz Kitap Evi, Roman,Samsung, Siemens, Starbucks, Tefal, Teknosa Extra, Turkcell, Vodafone, Yargıcı, Zara, 5M Migros

Esenyurt'ta kalite ve konfor anlayışını zirveye taşıyan bir proje olan Akbatı AVYM, gerek mimari yapısı gerekse müşteri profili ile İstanbul'daki en özel alışveriş merkezleri arasındaki yerini aldı.

 

 

MÜŞTERİLER