HAKKIMIZDA

 
HAKKIMIZDA
Yasal Uyarı
Yasal Uyarı
Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

SABEN DİJİTAL REKLAM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ'nin veya herhangi bir bağlı şirketinin ( bundan böyle burada "SABEN" olarak anılacaktır ) internetteki www.digiboard.com.tr sitesi sayfalarına veya diğer alt sitelerine ( bundan böyle burada "SİTE" olarak anılacaktır ) girmekle aşağıdaki koşul ve şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş bulunmaktasınız. Aşağıdaki koşul ve şartların tamamını kabul etmediğiniz takdirde bu siteye girmemeniz gerekmektedir.

Bu Site ve Sitede yayınlanan her türlü bilgi ses, görüntü, ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, SABEN'in ve diğer lisanslı ortaklarınındır. Telif hakları yasasınca korunmaktadır. Bu Siteden alınan bilgiler hiçbir şekilde başka yerde gösterilemez ve / veya çoğaltılamaz. Bu bilgiler izinsiz olarak değiştirilemez, kopyalanamaz, kiralanamaz, yayınlanamaz. Bu Sitede yer alan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge satılamaz ya da herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

SABEN ana sayfasında ve diğer web sitelerinde bulunan bilgilerin doğruluğu konusunda elden gelen tüm olanaklar kullanılmış olmasına rağmen, bu sitelerdeki bilgiler herhangi bir temsil veya garanti olmaksızın verilmiş olup SABEN'i hiçbir şekilde bu bilgilerin kullanımı ile ilgili olarak sorumluluk altına sokmaz. SABEN kısmen veya tamamen bu bilgilerin tedariki, tercümesi, toplanması, ulaştırılması sırasında kendi kontrolü dışında vuku bulabilecek beklenmeyen olay ve ihmallerden doğabilecek kayıp veya zararlardan, işbu bilgilerde ve sitede oluşabilecek gecikmeler, hatalar ve eksikliklerden sorumlu tutulamaz.

Bu Site SABEN kontrolünde olmayan diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. SABEN, bu diğer web sitelerinin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde kolaylık açısından sunulmakta olup bu bağlantıların yapılmış olması SABEN'in bu sitelerdeki içeriği doğruladığı anlamını taşımaz ve SABEN, bağlantısı verilen sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. SABEN veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu Siteye erişim ya da Sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan, hasar veya sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

SABEN, bu Sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu Siteye erişiminiz, kullanmanız ya da bu Siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar ya da bulaşabilecek bir virüsten SABEN sorumlu tutulamaz. Bazı ülkelerde belirli garanti ve tazminatların sınırlanmasına izin verilmemektedir, bu nedenle yukarıdaki hükümlerin hepsi sizin için geçerli olmayabilir.

SABEN Sitelerde önceden haber vermeden değişiklik yapma ve / veya güncelleştirme hakkını saklı tutar. Kullanıcılar düzenli olarak bu koşul ve şartları gözden geçirme sorumluluğundadırlar. Değişikliklerin yapılmasından sonra bu Sitenin kullanımı, değişmiş koşullara olan anlayış ve kabulün göstergesidir.

Bu Sitede adı geçen markalar SABEN'in tescilli markalarıdır. Tescil edilmiş olsun ya da olmasın SABEN ürün adları, logoları, ticari sembolleri, ticari adları ve sloganları ile hizmetleri SABEN'e ait ticari markalardır.

MÜŞTERİLER