HAKKIMIZDA

 
HAKKIMIZDA
Digiboard
Digiboard
Digiboard

Digiboard

 

Hakkımızda

Digiboard, 1953 yılında kurulan Saben Grubu şemsiyesi altında,2002 yılında Ev Dışı Dijital Reklamcılık (DOOH – Digital Out of Home) alanında hizmet vermek üzere faaliyet göstermeye başlamıştır. Digiboard bugün markalarına, Pazarlama ve Marka İletişimi alanında yenilikçi ve öncü yaklaşımı ile konvansiyonel mecralardan çok farklı ve etkili yaklaşımıyla hedefe yönelik doğrudan iletişim sağlayan, kapalı devre digital reklam mecraları pazarlama hizmeti vermektedir. 

Alışveriş Merkezleri, Havalimanları, Sağlık Merkezleri ve Market Zincirlerinde kurduğu dijital reklam iletişim platformları ile farklı bir mecra yaratan Digiboard, markaların hedef kitleleriyle doğru yerde, doğru zamanda ve doğru mesajla buluşmasını sağlayan dinamik bir çözüm ortağı ve yeni bir medya gücüdür.

Digiboard sahip olduğu uzman ekipleri ve dünyanın en ileri dijital medya teknolojilerini networklerine taşıyabilmek için kurduğu stratejik iş ortaklıkları ile sektöründe öncü olmayı başarmıştır. Digiboard bu başarısını, yönettiği 1.000’den fazla dijital ekran ve her mecraya özel oluşturduğu yayın akışı ile elde etmiştir. 2011 yılından itibaren çeşitli mekanlarda başladığı statik reklam mecraları (afişboardlar,floorgraphics, alışveriş arabası uygulamaları ve benzeri) pazarlaması ve markaya özel proje tasarım hizmetleriyle tüketicilerin satınalma kararlarını verdikleri noktalarda markanızı hedef kitle ile buluşturmaktadır.

Saben Grubu, 80’li yıllarda yarattığı “Intertoy” markası ile oyuncak sektöründe de yer alarak bu başarısını 90’lı yılların sonuna doğru bu şirketini dünya oyuncak devi Hasbro’ya satarak uluslararası platforma taşıyıp pazarlamadaki başarısını kanıtlamıştır. Birçok uluslararası işbirliği neticesinde Saben Grubu farklı alanlarda uzmanlaşmış ve dünya standartlarında hizmet veren bir kuruluş haline gelmiştir.

 

MÜŞTERİLER