HAKKIMIZDA

 
HAKKIMIZDA
Basın Bültenleri
GÖZLÜKSÜZ ÜÇ BOYUTLU PLAZMA EKRANLAR,
TÜRKİYE'DE İLK DEFA İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANI'NDA

Türkiye'nin en önemli dijital reklam yayın ağlarını yöneten Digiboard, İstanbul Atatürk Havalimanı'na konumlandırdığı modüllerle tüketicilere gözlüksüz 3D yayın deneyimi yaşatıyor.

Hayatımızın kaçınılmaz dinamiği olan "değişim"in, Dijital Görsel İletişim ( Digital Signage ) alanındaki en vizyoner uygulamacısı olan Digiboard, yeni teknolojileri müşterilerine sunmaya devam ediyor. İstanbul Atatürk Havalimanı'nda yayına başlayan ve yılda 20 milyonu aşkın kişiye ulaşan 3D ekranlar, kurumlar ve markalar için farklı bir reklam mecrası haline geldi.

Şu anda özel hazırlanmış üç boyutlu Vodafone reklamlarının yayınlandığı bu özel ekranlar, içeriğe derinlik kazandırarak mesajın etkisini kat kat yükseltirken ( normal ekranlara göre 20 kat daha fazla ), izleyiciyi adeta ekranın içine çekerek reklamın izleme süresini de artırıyor ( 2D içerik 3 saniye, 3D içerik 3 dakika ). "Digital Signage" teknolojisinin en yeni ürünü 3D ekranlar, markaların hedef kitleye en kolay ve en hızlı yoldan ulaşmasını sağlıyor.

Basın Bültenleri

MÜŞTERİLER